Jako ojciec nie doświadczał często się zakradałem przed kierownicę któregoś spośród jego aut oraz udawałem, iż prowadzę, to nic, iż stopami nawet nie dostawałem do pedałów.

Zawsze marzyłem o swoim własnym pojeździe, zwłaszcza, że mój ojciec handlował pojazdami, sprowadzał je z zagranicy, troszkę modyfikował oraz odsprzedawał, posiadałem zatem związek z autami do samego dzieciństwa. Jak tata nie doświadczał niejednokrotnie się zakradałem przed kierownicę któregoś z jego aut i udawałem, iż prowadzę, to nic, iż stopami nawet nie dostawałem do pedałów.

Ktoś sobie może rozważyć, że jeśli mój tata miał tyle pojazdów to na 100% mi jeden przekazał jako właśnie ukończyłem osiemnaście lat. No niefortunnie lecz tak nie było, tata wychodził z ubogiej rodziny oraz do wszelkiego doszedł sam swoją mocną pracą i uważał, iż ja również potrzebuję sam zarobić na swoje zachcianki lub na drogie zabawki.

Mogłem liczyć na jego pomoc lecz jedynie taką, iż zatrudniłby mnie w własnej firmie oraz zapewnił zebranie pieniędzy. Wcale nie dziwię się mu, bowiem wprawdzie bardziej szanuję się konkretną rzecz jak się na jej kupno zarobiło swymi rękoma.

Zacząłem działać u ojca jak miałem siedemnaście lat oraz po roku pracy, rezygnacji z imprez i oszczędzania w końcu było mnie stać aby kupić swoje auto.

Jak prosto było przewidzieć nabyłem je od ojca. Poprzez pełny rok pracy u niego byłem tak nakręcony na osiągnięcie celu, iż przez cały okres kompletowałem i ściągałem playlisty disco polo, żeby się inspirować do większej pracy. Już oczami fantazji widziałem siebie za kierownicą własnego auta.

Jak uzyskałem kluczyki oraz dowód rejestracyjny postanowiłem zabrać cały zestaw playlist podpisany muzyka do auta, wskoczyć za kółko, włączyć radio oraz jeździć od poranka do nocy aż mi braknie paliwa w baku.

Autor: składanki disco polo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *