Fundacja Anitka prowadzi wiele warsztatów edukacyjnych dla dzieci

W Bełchatowie jest taka organizacja, zajmująca się osobami najmłodszymi, a jest to, jak sama nazwa wskazuje, Fundacja Anitka. Robi wiele warsztatów edukacyjnych nie tylko i wyłącznie dla najmłodszych, ale także dla osób w dorosłym wieku, ale mimo wszystko owe warsztaty są kierowane w większości dla dzieci. Poza tym na stronie fundacjanitka.pl można odnaleźć artykuły odnośnie Fotobudki Bełchatów. Wydaje się to trafna możliwość dla tych lubiących zdjęcia oraz fajną zabawę . W takiej fotobudce, można sobie zrobić najróżniejsze zdjęcia będąc przebranym w śmieszne kreacje dostępne dzięki tej instytucji. Możemy przeczytać na stronie fotobudki, iż gwarantują oni takie rzeczy jak: wypożyczenie od 1 godziny, które wynosi 100 pln, natomiast z dojazdem dodatkowe 300 złotych, co więcej do wybrania rozmaite tła, ciekawe rekwizyty, ramka, którą można stworzyć, szansa wysłania zdjęcia na skrzynkę, darmowy dowóz do 50 kilometrów od miasta Bełchatów. Udowadnia to, jak sprawnie zaaranżowane jest owe przedsięwzięcie. Oprócz tego na stronie fundacji Anitka widnieje jaki jest sens tejże instytucji otóż: ,,Jeżeli szczęście oferuje Ci taniec – tańcz, jeżeli pisanie – pisz, jeśli szczęście daje Ci poznawanie siebie – rób to. Wiele dróg zmierza do szczęścia. Jest to piękne przesłanie. Wyprawiają również urodziny dla dzieci, to obrazuje jak niemało możliwości daje owa fundacja, które umożliwiają podjęcie szybkiej decyzji, w kwestii tego, czy skorzystać z ich posług. Na ich stronie można także przeczytać kto wymyślił tę inicjatywę i dzięki komu mamy ten zaszczyt, by mieć w tym kraju taką fundację jak ta, więc czytamy: ,,Alicja Skrzypiec – jestem założycielką oraz Prezesem Zarządu Fundacji. Z wykształcenia jestem trenerem i nauczycielem. Skończyłam pedagogiczne studia na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Byłam zatrudniona w szkołach, prywatnych spółkach i ngo. Ostatnimi czasy cały swój czas wolny przeznaczam na dokształcanie się oraz poznawanie światowych firm pozarządowych.
Mym oczkiem w głowie jest rodzina: mąż oraz synowie Tymoteusz, Franek oraz Paweł.
Jestem wielbicielką rękodzieła artystycznego. Mym pragnieniem jest wycieczka Camperem po Europie i podróż dookoła Świata.

Magdalena Szymczak – „ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim i czteroletnią szkołę psychoterapii w integratywnym podejściu. Fachowo jestem związana z Miejskim Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi oraz Fundacją Subvenio. Prowadzę psychoterapię osobną dorosłych ludzi. Pracuję pod ciągłą superwizją zatwierdzonego superwizora. Prowadzę grupy rozwojowe, grupy wsparcia oraz szkolenie z zakresu dbania o zdrowie. Jestem współautorką konceptów profilaktycznych.”. Są to znakomite 2 panie, którym cały Bełchatów zawdzięcza tak fantastyczne miejsce jak Fundacja Anitka. Miejmy nadzieję, iż ta organizacja trwać będzie jak najdłużej.

Zobacz także: Fundacja Nitka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *