Do tego konieczny będzie wam trymer

Wiele osób myśli nad zapuszczeniem brody, jednak przekazuje im się, iż ich zarost nie jest do tego optymalny. By się przekonać, czy swoje owłosienie na buzi przydaje się do zapuszczenia brody, lub także nie trzeba wcześniej wypróbować ją zapuścić.
Wiele jednostek zarabia, ma życie towarzyskie i czułoby się dokuczliwie podczas etapu zapuszczania brody. Na zapuszczenie zarostu potrzeba poświęcić prawie dwóch miesięcy i nie dotykać przez ten czas maszynki do golenia. Jeżeli nie możemy sobie na to pozwolić, musimy dobrać moment, który będzie najkorzystniejszy gwoli nas. Na przykład można to wykonać w okresie wczasów lub wypoczynku. Jeśli mamy mało czasu, brodę można rozpocząć zapuszczać na 7 dni bądź dwa przed zapoczątkowaniem urlopu.
Kiedy już nasza broda urośnie, możemy zweryfikować nasz włos i przejść do czynienia. Zaniedbana broda niewątpliwie nie wypatruje pięknie, więc potrzeba będzie ją skrócić. Do tegoż konieczny będzie nam trymer, którym można modyfikować długość zarostu, kiedy własna broda nie bywa jeszcze zbytnio duża.
Istotne jest też dokładne badanie, jako nasz zarost się rozkłada na brodzie. W pewnych miejscach na policzkach potrafi występować niedużo włosów. Wówczas należy określić właściwie wysoką linię policzkową naszego zarostu. Miejsca, które są koślawo owłosione, przynależy zgolić do równej kreski zarostu.
Istotne jest także zadbanie o dolną kreskę zarostu na szyi. Potrzeba ją wyrównać, ale nie można zwariować z jej zgoleniem, ponieważ z zarośniętą twarzą oraz całkiem ogoloną szyją, będziemy wyglądać śmiesznie.

Więcej: tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *