Ciepło ucieka głównie przez podłogę

W czasie zimowym nierzadko spotykamy się z problemem utrat ciepła co wytwarza wysokie wydatki za ogrzewanie. Ciepło ucieka często poprzez posadzkę i są to szkody aż do 15 %. A więc Multiprotect stworzył rozsądne rozwiązanie owego kłopotu. Jest nim specjalistyczny podkład Multiprotect. To podkład jaki układa się pod panelami podłogowym. Gwarantuje on skuteczniejszą izolacje cieplną wnętrza a także ogranicza od 10 do 15 % straty ciepła. Także dzięki wdrożonej metodzie pozwoli równocześnie na izolacje dźwiękową. Co jest wyjątkowo istotne w obecnym głośnym mieście.

Dzięki dokładnemu wygłuszeniu pomieszczenia umiemy jeszcze małym kosztem ulepszyć relacje z bliskimi. Zawartość tego podkładu zezwala na zastosowanie go w montażu ogrzewania podłogowego.

Podsumowując jeżeli zdecydujemy się na użycie podkladu Multiprotect to uzyskujemy dużo korzyści.

Kluczowa spośród nich to spora oszczędność na rachunkach za ocieplenie dzięki właściwościom cieplno izolacyjnym.

Druga to zadbanie o wyciszenie mieszkania co zwiększy komfort użytkowania z niego.

Następną jest jego wytrzymałość która zawdzięcza gęstość co umożliwia stosowanie go również w mieszkaniach które są mocniej eksploatowane.

Podobnie istotną jest oszczędne opakowanie spowodowane faktem iż dostarczany jest w rolkach po 8m2 co pozwala na na użycie i używanie go również w pomieszczeniach o nietypowym układzie. Dzięki temu potrafimy kupić należytą ilość podkładu.

Typowym przykładem tego jak tego typu podkład pozwala oszczędzić pieniądze to sytuacja gdzie Kowalscy poprzez cały czas grzewczy przeznaczają 1000 złotych na ocieplanie. Po użyciu podkładu Multiprotect i zmniejszeniu strat cieplnych ta kwota to już tylko 850 złotych.

Jak widać są to autentyczne oszczędności. Zaś w dłuższej perspektywie przykładowo w przeciągu dziesięciu lat pozwala toż na ekonomię rzędu tysiąca pięciuset zł.

Zobacz: podklad Multiprotect

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *